Wybierz lokal
Restauracja Yamato
ul. Poznańska 10
30-012 Kraków
Factory Kraków
ul. Prof. A. Rożańskiego 32
32-085 - Modlniczka
建议
Poznaj nas bliżej
CO SŁYCHAĆ U NAS OD KUCHNI

Yamato Sushi to restauracja, w której kulinarny kunszt kuchni japońskiej łączy się z otwartością na nowe smaki.

Tajemnicą powodzenia Yamato Sushi są mistrzowie kuchni, którzy
z szacunkiem do tradycji i wrażliwością na sztukę sushi, odkrywają piękno tkwiące w powtarzalności rytuałów.

Pracujemy ciężko całym zespołem na uznanie naszych klientów.

Damian
Manager 10 lat doświadczenia
Zdecydowanie dominuje w nim dusza artystyczna. Za młodu pasjonat tańca towarzyskiego. 13 lat spędzonych na parkiecie zamienił na przygodę z gastronomia. Doświadczenia nabierał w Londynie w jednej z bardziej prestiżowych restauracji. Prowadzenie kawiarni pod Warszawa pozwoliło mu przez 3 lata nabrać doświadczenia jako manager gastronomii. Uwielbia robić kawę oraz poznawać swoich klientów. Mówiąc najprościej - artysta akrobata!
Michał
Sushi Master 7 lat doświadczenia
Od zawsze ciągnęło go w stronę kuchni, w szczególności azjatyckiej. Po liceum zdecydował się na pracę w sushi, i był to strzał w dziesiątkę. Pomimo tego że jest dopiero na starcie swojej przygody z gastronomią, to chętnie zdobywa nowe doświadczenie od starszych kolegów i z pewnością pomoże Wam wybrać odpowiedni zestaw. Jego życie poza pracą to głównie seriale i filmy, interesuje się także speedcubingiem oraz grą na gitarze.
Mateusz
Sushi Master 7 lat doświadczenia
Miłośnik gotowania od dziecka, z profesjonalną gastronomią związany od szesnastego roku życia. Od pięciu lat doskonali sztukę przyrządzania sushi i z chęcią z każdym podzieli się swoją pasją. W wolnych chwilach fanatyk wędkarstwa i pieszych wędrówek.
Jurij
Sushi Master 6 lata doświadczenia
Mam na imię Jurij, jak Jurij Gagarin. Koledzy mówią do mnie Jurek. Jestem z Ukrainy, przeprowadziłem się z żoną do Polski około 5 lata temu. Od dzieciństwa lubię kuchnię, często rodzice zostawiali mnie samego w domu i musiałem gotować całej rodzinie. Swoją przygodę w gastro zacząłem od zmywaka, tuż po przeprowadzce. Ostatnie 4 lata pracuje jako sushi master i jestem z tego bardzo zadowolony. W wolnej chwili od pracy, lubię wędkować, zbierać grzybki i odpoczywać poza miastem.
建议
Zamów Sushi Online
ŁATWO, SZYBKO I WYGODNIE!

Ciesz się smakiem naszego sushi dzięki prostej i szybkiej możliwości zamówień z dostawą lub z odbiorem na wynos.