Wybierz lokal
Restauracja Yamato
ul. Poznańska 10
30-012 Kraków
Factory Kraków
ul. Prof. A. Rożańskiego 32
32-085 - Modlniczka
建议
Poznaj nas bliżej
CO SŁYCHAĆ U NAS OD KUCHNI

Yamato Sushi to restauracja, w której kulinarny kunszt kuchni japońskiej łączy się z otwartością na nowe smaki.

Tajemnicą powodzenia Yamato Sushi są mistrzowie kuchni, którzy
z szacunkiem do tradycji i wrażliwością na sztukę sushi, odkrywają piękno tkwiące w powtarzalności rytuałów.

Pracujemy ciężko całym zespołem na uznanie naszych klientów.

Damian
Manager
Zdecydowanie dominuje w nim dusza artystyczna. Za młody pasjonat tańca towarzyskiego. 13 lat spędzonych na parkiecie zamienił na przygodę z gastronomia. Doświadczenia nabierał w Londynie w jednej z bardziej prestiżowych restauracji. Prowadzenie kawiarni pod Warszawa pozwoliło mu przez 3 lata nabrać doświadczenia jako manager gastronomii. Uwielbia robić kawę oraz poznawać swoich klientów. Mówiąc najprościej - artysta akrobata!
Artur
Kucharz 17 lat doświadczenia
Miał być informatykiem, ale pasja zaprowadziła go na inną ścieżkę życia. Od zawsze czuł się dobrze w kuchni, a swoją prawdziwą przygodę rozpoczął szkoląc się w londyńskiej restauracji. Najbardziej jednak ukształtowało go doświadczenie zdobywane przez wiele lat w najstarszej „suszarni” w Krakowie, gdzie czerpał również wiedzę od jej pierwszego Szefa Kuchni – Pawła Albrzykowskiego.
Łukasz
Kucharz 12 lat doświadczenia
Jak mówi przysłowie “od zmywaka do suszaka”, Łukasz swoją przygodę z kuchnia japońską zaczął 12 lat temu od zmywania naczyń w jednym z pierwszych krakowskich sushi barów. Następnie swoje doświadczenie zdobywał w Londyńskich sushi barach pod okiem wykwalifikowanych japońskich Sushi Masterów. Preferuje zdrowy tryb życia, lubi aktywnie spędzać wolny czas. Wszędzie gdzie nie pojedzie to łowi ryby.
Piotrek
Kucharz 2 lat doświadczenia
Los tak chciał, że Piotr trafił do ekipy Yamato. Kilka lat wstecz podczas studiowania marketingu poznał właściciela, a wzajemna sympatia zaowocowała współpracą. Cechuje go profesjonalizm, dokładność oraz sumienność. Lubi, gdy w jego życiu dużo się dzieje, stąd oprócz pasji do gotowania spełnia się artystycznie w zespole rockowym.
Monika
Kucharz 4 lata doświadczenia
Ład i porządek to jej drugie imię. Od czterech lat związana z gastronomią lecz od dwóch należy do zespołu Yamato. Pomimo ciętego języka oraz zmiennego jak pogoda w Polsce charakteru, stanowi idealny obiekt do współpracy. Przyjaźnie nastawiona do każdego odwiedzającego nasz lokal gościa, Charakteryzuje się anielską cierpliwością oraz nerwami ze stali wobec swoich współpracowników. Wolny czas woli spędzić na łonie natury niż na krakowskich przedmieściach.
Kacper
Kucharz 3 lata doświadczenia
Przygodę z sushi zaczął parę lat wstecz w rodzimym mieście ale dopiero w Yamato w 2017 pod okiem Artura wydał swój pierwszy serwis. Chętnie odpowie na każde Wasze pytanie i pomoże z wyborem sushi zarówno początkującym jak i już znającym kuchnie. Poza pracą hobbystcznie zajmuje się tatuażem i kuglarstwem.
建议
Zamów Sushi Online
ŁATWO, SZYBKO I WYGODNIE!

Ciesz się smakiem naszego sushi dzięki prostej i szybkiej możliwości zamówień z dostawą lub z odbiorem na wynos.